Náš příběh aneb "Ahoj, tady Ježíškova kancelář"

Ať už s dětmi slavíte Vánoce jakkoliv, jedno mají tyto svátky společné, dětské oči, které se rozzáří při pohledu na vánoční stromeček a dárky pod ním.  Jenže jak se Ježíšek dozví, co by si děti přály? Tradičním způsobem je psaní dopisu, který děti nechají přes noc za oknem a Ježíšek si jej vyzvedne. Co kdyby ale existoval způsob, jak tento zážitek udělat opravdu jedinečný? Co když dětem Ježíšek, skrze své pomocníky zavolá a zeptá se jich, co by si přály?

Tento nápad jsme poprvé zrealizovali v r0ce 2019  s naším skvělým týmem. Díky úžasné každoroční odezvě můžeme i letos ohlásit, že Ježíšek na sluchátku se dočkal 5. ročníku. Vy tak můžete svým dětem zprostředkovat zážitek, na který dlouho nezapomenou. Budete pak přesně vědět, o čem se jim v noci zdá a co by si ze srdce přály. Nahrávku společně s přepisem přání následně dostanete  do vašeho e-mailu.

Ježíšek na sluchátku ovšem není jen jedinečným zážitkem pro děti netrpělivě očekávající Štědrý den, ale i nápaditým dárkem pro další členy vaší rodiny či vaše přátele. Kouzlo Vánoc se neptá na věk a Ježíšek rád vyslechne přání všech, kteří ho o to požádají.

Všichni "pomocníci" z Ježíškovy kanceláře prošli náročným školením od certifikovaných pedagogických pracovníků a mají za sebou stovky hovorů, takže nám můžete bez obav věřit, že to zvládneme.